"Спецконтроль" зафіксував грубе порушення ПДР водієм автомобіля із дипломатичними номерами

Життя  5 лютого 2016 року, 08:02 953 ВІДЕО

4 лютого активісти "Спеціального контролю" стали свідками, як автомобіль «FORD» з дипломатичними номерами грубо порушив ПДР, а саме проїхав на забороняючий сигнал світлофора (червоний), який встановлений на перехресті вулиць Мукачівська та Анкудінова у м. Ужгороді.

"Як видно з номерного знаку автомобіль належить до представництва ООН в Україні. Водій даного автомобіля має право на  дипломатичну недоторканість відповідно до Женевської конвенції. Але це не дає йому право порушувати ПДР та наражати на небезпеку інших учасників дорожнього руху. Адже недотримання вимог ПДР може призвести до Дорожньо-транспортної пригоди, у якій можуть постраждати люди. Ми підготували звернення до Патрульної поліції Ужгорода з проханням відреагувати на цей випадок", – йдеться у повідомленні активістів.

"Зрозуміло, що поліція не має права виписувати штраф на водія автомобіля з дипломатичними номерами, але й закривати очі на подібні правопорушення вони теж не мають права. Чекаємо відповідної реакції", – додають "спецконтролівці".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0