У Пилипці може з’явитись окреме пожежне відділення

Життя  5 лютого 2016 року, 15:25 637

Про нагальну необхідність відкриття окремого пожежного відділення в с.Пилипець (Міжгірський район) місцеві мешканці говорять уже роками. До найближчої пожежної частини звідси – 25 кілометрів, тому дорога пожежного екіпажу після екстреного виклику займає понад півгодини. З початку року в районі Пилипця сталися дві пожежі, і через значну віддаленість до пожежної частини дерев’яні будівлі (у тому числі туристичні об’єкти) згоріли майже вщент.  Окреме відділення в с.Пилипець зможе обслуговувати також сусідні села Нижній та Верхній Студений, Розтоку, Подобовець, Буковець і Келечин.

– Приміщення для пожежного відділення та гаражі для автомобілів готова забезпечити власними силами громада Пилипця, – повідомляє голова ОДА Геннадій Москаль. – Для роботи пожежників можна задіяти вивільнені, старі спецавтомобілі (адже нові коштують надто дорого), єдина проблема в тому, що для створення окремого відділення необхідні додаткові 12-13 штатних одиниць, а це вирішує тільки Київ. Буду мати з цього приводу особисту розмову з головою Державної служби України з надзвичайних ситуацій Миколою Чечоткіним. Зроблю все, щоб окреме пожежне відділення в Пилипці запрацювало.

Під час робочої поїздки на Міжгірщину голова ОДА також оглянув пошкоджену ділянку автодороги «Міжгір’я – Колочава» на Синевирському перевалі. В грудні минулого року тут обвалилося 45 метрів підпірної стінки, що значно ускладнило рух автомобілів. Для ремонту необхідно встановити на узбіччі габіони (обтягнуті дротяною сіткою кам’яні укріплення), а крім того – заасфальтувати один із поворотів поблизу найвищої точки перевалу. Роботи на аварійній ділянці почнуться одразу після потепління.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0