Ігор Доменюк очолив Чопський прикордонний загін

Життя  6 лютого 2016 року, 14:46 2271

Начальник регіонального управління Державної прикордонної служби України полковник Володимир Єгоров представив персоналу Чопського прикордонного загону нового командира. Ним став полковник Ігор Доменюк.

Звертаючись до новопризначеного начальника загону, Володимир Єгоров наголосив, що, перш за все, свої зусилля прикордонники повинні спрямувати на перекриття кордону для нелегалів та контрабанди. При цьому обов’язково слід зважати на той факт, що через наплив мігрантів Угорщина максимально закриває свій кордон. Відтак не виключено, що нелегальні мігранти можуть рушити в сторону словацького та польського рубежів. А допомогти у вирішенні багатьох питань може плідна співпраця з місцевою владою та усіма правоохоронними органами регіону. Зі своєї сторони начальник Західного регіонального управління пообіцяв новому керівникові усіляку підтримку, особливо в наведенні порядку на кордоні та серед персоналу загону, – стверджує Держприкордослужба України.

Полковник Доменюк Ігор Миколайович народився 13 травня 1979 року на  Хмельниччині. Військову службу почав у 1996 році. У 2000-му закінчив Національну Академію Прикордонних військ України. З цього ж року служить на різних офіцерських посадах  ДПСУ. Остання з них – Перший заступник начальника загону-начальник штабу  Житомирського прикордонного загону Північного регіонального управління Державної прикордонної служби України.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0