Мер Ужгорода Богдан Андріїв незадоволений роботою міських прибиральників

Життя  8 лютого 2016 року, 13:50 541

Працівників комунальних служб, за якими для прибирання закріплені вулиці і території Ужгорода, сьогодні зібрали на термінову нараду і міський голова Богдан Андріїв жорстоко поставив вимогу радикально змінити ситуацію, – повідомляє Ужгородська міська рада.

– Надзвичайно обурений тим, як проводиться прибирання, – наголосив Богдан Андріїв. – Бруд, сміття змітають на купи і залишають їх уздовж доріг. Вітер подує – все розлітається, а підуть дощі, які передбачають на весь цей тиждень, – і розмиють усі ці купи.

– Я розумію, що звикли роками так робити, але ми цього більше не допустимо. Навіть на острівцях безпеки на найбільш навантажених міських вулицях, біля транспортних кільцевих доріг – брудно. Враження абсолютно гнітюче. Я вже не прошу, а категорично вимагаю: сьогодні ж усіх прибиральників, а їх, знаю, більше сотні в місті, виводьте на вулиці. Під кінець робочого дня проїдемо вулицями і перевіримо результат. Прибиральну техніку, як тільки дозволить погода, а для машин із гідравлічними пристроями це при середньодобовій температурі вище +7, теж виводьте на вулиці і наводьте лад, – наполіг міський голова.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Марина Шпак 08.02.2016, 18:55
Дійсно, Ужгород мене завжди неприємно дивував своїм сміттям