В Ужгородській міській лікарні відремонтували відділення неврології

Життя  9 лютого 2016 року, 15:53 1409

Як провели ремонт в окремих відділеннях центральної міської лікарні в Ужгороді (на БАМі) і що ще потрібно зробити сьогодні ознайомилися на місці міський голова Богдан Андріїв та профільний заступник Олександр Білак.

"Екскурсія", яку провів головний лікар Іван Курах, дуже наочно засвідчила: "контраст" між відділенням неврології, де щойно зробили ремонт, відділенням судинної неврології, де оновленню вже близько десятка років, і відділенням терапії, котре гостро потребує ремонту, просто разючий, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Міський голова поспілкувався з медиками, пацієнтами різних відділень, ішлося про чимало гострих проблем лікарні, надання допомоги пацієнтам з інших районів області.

Уже найближчим часом відбудеться розширена нарада фахівців щодо оновлення міської лікарні, а депутати міської ради ініціювали проведення на базі лікувального закладу окремого зібрання в рамках "Депутатського дня" для визначення комплексного підходу до вирішення проблем міської охорони здоров’я.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0