Ужгород прикрасять квіткові герб України, прапор та вишиванка

Життя  9 лютого 2016 року, 21:29 614

В Ужгороді цього року висадять кілька квіткових композицій. Зокрема, біля міської ради на площі Поштовій на клумбі буде рости із квітів герб міста, а біля пам’ятника Тарасу Шевченку сформують квітучі з одного боку вишиванку, а з іншого – прапор України.

Як повідомив директор ТОВ "Уж-Агромікс" Іван Опаленик, уже готують насіння на розсаду квітів, які планують висадити, коли відцвітуть висаджені восени цибулькові – 4 тисячі тюльпанів та нарцисів, – зазначає Ужгородська міська рада.

Після цих перших квітів в Ужгороді висадять чорнобривці, сальвію, жоржини, бегонію, пеларгонію, навіть лікарську мелісу та багато інших. Усе це різнобарв’я, паралельно і змінюючи одне одного, цвістиме аж до заморозків.

Насамперед прикрасять клумби на транспортних кругах на площах Дружби народів, Богдана Хмельницького, біля міської ради, на Ш.Петефі, у кадках по вулиці Корзо, біля пам’ятника Шевченку.

Також Іван Іванович розповів, що з науковцями біологічного факультету УжНУ триває напрацювання концепції озеленення міста, вирішують, де і які висаджувати породи дерев, які заходи доцільні для кращого догляду за зеленими зонами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Slava Mirolybko 19.02.2016, 15:06
“Справедливість, Істина, Добро на Нашому Боці-Переможемо Усе й Усіх Назавжди, Браття!!!” Справедливість, Справжня, неспаплюжена, Єдина, що тече по нам немов Дніпро Величний й Живе й Палає Незгасимо, Незупинимо, Відчайдушно Немов Той Гімн, Флаг й Герб Українській, Неповторний, Незамінний і так воно і буде Безперечно, Навіки…!!!!!!!!!! Добро Славетне, Народу Загартованого, Об’єднаного заради Перемоги Неоціненної, Честь Славетної, Нескоримої, Гідної Нації Героїв Непереможних, Волелюбних і Єдність Наша Невідворотна Живі в Нас на Усе Життя, Незмінно, Хай там як не випробує життя на міцність Нас сурово, Безстрашні, Хоробрі, Надзвичайні Патріоти, Щирі Діти Землі Своєї Неосяжної, Захисники Згуртовані, Шляхетні й Найсміливіші зупинять хаос вакханалії лихої, Ми не потерпимо у своїм Домі більше такої нечуваної ганьби…!!!!!! Згуртовуємось на Краще, Зараз і На Усі Часи – Єдиний Вірний Шлях Наш, щоб там не було, до Відродження Великого Йдемо Ми Усі Разом Як Один кожну мить необертаючись назад, немає для нас більше вороття до розбрату, меншовартості, брехні, кріпацтва, занепаду й залежності фатальної, Ми-Переможці Світла, Захисники Істини Всеосяжної, Справедливість Вища, Добро Нескінченне і Правда та Єдина За Нас лише, На Нашому боці і З Нами Навіки – тому Ми Подолаємо усі штучні перепони, Зруйнуємо усі ганебні побрехеньки і Переможе усе Ми зло й усіх посіпак жалюгідних, пройдисвітів підступних Ми Невідворотно Подолаємо на Благо Спільне Наше й Світле Майбуття Наступних Поколінь Українців Відроджених Душами Світлими, Бездонними, Гарячими, Славних, Шляхетних і Величних, Перемога Незабутня, Славетна, Найяскравіша Буде Наша Точно, іншого немає для нас шляху, тільки так, Шановні, Добродії, Співвітчизники, Матері, Батьки та Сестри, так і буде Усе Чудово в Нас поВірте, Віднині й НаЗавжди…!!!