В Ужгороді визначили переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу «Вчитель року 2016»

Життя  11 лютого 2016 року, 23:33 982

За звання кращого претенденти змагалися впродовж двох днів.

У номінації „Англійська мова" перемогла Віолетта Македон, вчитель Берегівської ЗОШ №5. Кращим у номінації "Історія" визнано Михайла Чечура, вичеля Мукачівського ліцею. У номінації „Математика" перемогла Тетяна Варга – вчитель Новодавидківської середньої школи, що на Мукачівщині, – стверджує прес-служба Закарпатської ОДА.

Цьогоріч вперше педагоги змагалися за звання кращого вчителя предмета "Захист вітчизни". У цій номінації перемогу здобув Василь Король – вчитель загальноосвітньої школи с. Порошково Перечинського району. Загалом у кожній номінації змагалися п’ятеро педагогів.

Оголосили та нагородили переможців сьогодні, 11 лютого, під час урочистостей в обласному палаці дитячої та юнацької творчості "Падіюн".

Директор департаменту освіти та науки Закарпатської ОДА Ганна Сопкова, відкриваючи захід, повідомила: Закарпаття нині має п’ятьох педагогів – переможців Всеукраїнського конкурсу, які мають звання Заслужений вчитель України. "Переконана, що переможці цьогорічного обласного змагання обов’язково повернуться зі званням найкращий вчитель із всеукраїнського конкурсу", – зазначила Ганна Сопкова.

Привітав педагогів і заступник голови Закарпатської ОДА Олександр Петік. Він наголосив: "Вчителі славляться своїми учнями, а учні сильні своїми вчителями. І саме той педагог великий, котрий проймається справою, якої навчає. Низький вам уклін за вашу роботу".

Цьогоріч серед лауреатів окрім переможців визначали й тих, хто посів у конкурсі друге та третє місце у кожній номінації. Поряд з відзнаками та грамотами вони також одержали грошові премії. Крім цього усі учасники конкурсу отримали посвідчення про підвищення рівня кваліфікації.

Переможці ж представлятимуть Закарпаття на третьому підсумковому турі всеукраїнського конкурсу "Вчитель року 2016".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0