Ужгородцям презентували освітню систему Словаччини

Життя  12 лютого 2016 року, 15:29 458 ФОТО

12 лютого 2016 року у приміщенні спеціалізованої ЗОШ № 4 за ініціативи ГО “Словацько-Український Центр Партнерства”, ГО “Закарпатська громада” та за підтримки обласної культурно-освітньої організації “Matica slovenská”, Управління у справах культури, спорту, сім’ї та молоді Ужгородської місько  ради та МГО “Асоціація молодіжних ініціатив краю” відбулась презентація “Освітня система Словацької Республіки та можливості навчання громадян України”.

Метою презентації було ознайомлення молодих людей з освітньою системою Словаччини та презентація державних ВНЗ східної Словаччини, які пропонують можливість отримання безкоштовної вищої освіти для громадян України. Саме вища освіта є фінальним етапом підготовки молодих спеціалістів, тому є дуже важливим надати молодим людям знання, які допоможуть їм розбудовувати сучасну європейську Україну, – інформує прес-служба ГО "Закарпатська громада".

“Сьогодні на даному заході були присутні співвітчизники з усієї території України. Проведення  презентації було заплановане в приміщені Центру словацької культури. Але через велику кількість гостей, а відвідувачів прийшло близько 200, ми змушені були терміново переміститися до школи. Дуже приємно було вітати серед університетів представників Кошице. Адже, як відомо, це місто-побратим Ужгорода. І дана співпраця буде тільки посилюватись”, – повідомив голова правління ГО “Закарпатська громада” Борис Кондратюк.

На презентації були присутні представники, відповідальні за міжнародні стосунки та співпрацю таких ВНЗ як Технічний університет міста Кошице, Університет Павла Йозефа Шафарика в Кошице та Пряшівський університет.

“Ми раді великій зацікавленості даною зустріччю зі Словацькими університетами. І вже плануємо продовження у вигляді індивідуальних консультацій, тому завтра, 13 лютого о 10.00 запрошуємо вас до Центру cловацької культури”, –­ зазначив голова “Словацько-Українського Центру Партнерства”.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0