Департамент господарства не дав зрізати дерева біля центру переливання крові в Ужгороді

Життя  13 лютого 2016 року, 17:56 706 ФОТО

Міська влада Ужгорода зупинила незаконне зрізання дерев на вулиці Льва Толстого

Сьогодні працівники, залучені Закарпатською обласною станцією переливання крові, поруч із закладом на вулиці Льва Толстого зрізали гілки дерев і навіть стовбури під корінь.

В.о. директора департаменту міського господарства Оксана Пайда, начальник відділу муніципальної поліції та правопорядку Сергій Просяник та інші представники міської влади на місці встановили: дозвіл на обрізку дерев надався 4 роки тому і вже не дійсний, зараз із цього питання до міської влади не зверталися, обстеження дерев спеціалістами не проводилося, дозвіл, тим більше на повне зрізання дерев, не надавався. Крім того, замовники робіт вирішили, що зрізані дерева можуть захаращувати територію аж до вівторка – саме тоді планували їх прибирати і вивозити, – стверджує Ужгородська міська рада.

Представники міської влади Ужгорода викликали поліцію, зупинили зрізання дерев, буде складено протокол про адміністративне правопорушення і накладено штраф.

Заступник міського голови Ужгорода Олександр Габор наголосив: "Обрізка, кронування і видалення дерев проводиться тільки після комісійного обстеження спеціалістами, складання відповідного акту і надання дозволу, будь-яке самовільне поводження із зеленими насадженнями, які не на власній присадибній ділянці, неприпустиме".

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0