Депутати Ужгородської міської ради відвідали пологовий будинок обласного центру

Життя  19 лютого 2016 року, 10:41 993

Депутати Ужгородської міськради, які входять до комісії з питань соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів та оподаткування ознайомилися з роботою міського пологового будинку.

Вивчали весь комплекс надання медичної допомоги, який надає заклад, подивилися діагностичне обладнання, лабораторію, палати для партнерських пологів, операційну, блок, де готують їжу, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради. 

Не залишило депутатів байдужими відділення для недоношених дітей. Кожна доба боротьби за маленьке життя тут обходиться в чималу суму, але значне досягнення Ужгорода, що вже кілька років є можливість забезпечувати препарати для розкриття легенів і батьки не постають перед дилемою, де взяти десятки тисяч гривень на кожну ампулу ліків. 

Особливу увагу приділили придбанню за бюджетні кошти обладнання для стерилізаційного відділення Ужгородського міського пологового будинку. Потрібно купити мийно-автоматичну термодезинфекційну машину та ультразвукову мийку. Питання про це виноситься на найближче сесійне засідання міськради. Головний лікар пологового Олег Онопко докладно пояснив, що цей комплекс украй потрібен закладу, адже ідеться про безпеку для життя і здоров’я жінок, новонароджених діток, а також медичного персоналу.

Депутати дійшли однозначного висновку, що потрібно підтримати придбання такого обладнання для потреб міста.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0