В Ужгороді відбудеться виставка нано-акваріумів

Життя  22 лютого 2016 року, 08:33 919

З 28 лютого по 13 березня 2016 року в Ужгороді пройде Друга виставка-конкурс нано-акваріумів Закарпаття.

Хоча нинішній час фінансово не надто сприяє таким заходам, члени Клубу акваріумістів Закарпаття вирішили, все ж, не відмовлятися від його проведення цьогоріч.

Попередній захід пройшов успішно і став не тільки цікавим, але й корисним та пізнавальним для тих, хто вже має у своєму помешканні невеличкий водний дивосвіт, обмежений скляними стінками, або мріє долучитися до цього хобі. Неоціненний досвід акваріумного дизайну здобули під час проведення конкурсу і самі його учасники. А ще – так само безцінний досвід гарного спілкування, що трансформувався в дружбу, засновану на спільному захопленні.

Виставка-конкурс нано-акваріумів буде проходити в кафе-барі «Акваріум» (Ужгород, вул. Л.Толстого, 46), відкриється об 11.00 28 лютого і триватиме включно по 12 березня щоденно, з 10.00 до 19.00 години.

Під час виставки буде проходити голосування відвідувачів заходу за "Приз глядацьких симпатій".

Нагородження переможців конкурсу відбудеться 13 березня о 14.00 годині. Як і торік, по завершенні виставки можна буде придбати роботу, яка сподобалася.

Цієї суботи члени клубу, що беруть участь у конкурсі, зібралися в "Акваріумі", аби спільно приступити до оформлення своїх конкурсних робіт. Нині завдання для них те саме, що і торік - створити акваріумний дивосвіт в мінімальному об’ємі. всього в 30 літрах. Виходячи навіть з попередніх вражень, можна сказати, що на виставці справді буде що подивитися.

Вхід на виставку – вільний.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0