В Іршаві планують встановити кований в’їзний знак

Життя  22 лютого 2016 року, 15:59 649

Іршавчани, звернулися до міської ради з ініціативою встановити герб міста. Втілити в життя такий задум ковалі вирішили з нагоди десятої річниці роботи ковальського підприємства.

Ескізну пропозицію розробив Віталій Остафійчук. За задумом авторів це має бути композиція із кількох елементів – колони, які з’єднаються між собою надписом «Іршава». Висота цієї арки сягатиме близько 3,5 м. ширина – 2,5. Всередині з чотирьох сторін буде прикріплений герб висотою 1,9 м. завширшки 2 м. Як відзначили ініціатори обидві колони будуть підсвічені з середини, головний елемент композиції – герб також буде освітлений, – йдеться у повыдомленны Іршавської міської ради. 

Що стосується герба зображеного на ескізі, його розроблено міськрадою 15 років тому. Він є геральдичним щитом розділеним на чотири рівні частини, де зображена тризубчата корона, рука із шаблею, дві рибини та два дерева. Частково за основу взято стару печатку Іршави, яка відома ще із середини 19 століття.

Одним із місць, де цей знак може бути розміщений – сквер із «Фонтаном єднання» на центральній площі міста. Таку пропозицію висловили автори та ініціатори проекту.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0