У поліції виникли питання до героїчного чоловіка, який врятував дитину

Життя  25 лютого 2016 року, 08:03 2297 ВІДЕО

30-річний Іван Пітух із Закарпаття усвідомлював, що потрапить під машину, але бажання врятувати маленького хлопчика було сильнішим. Про це він сам розповів журналістам. Чоловік каже, що краєм ока побачив, як дитина побігла на трасу, доки її батьки вибирали продукти.

"Перед ним ішов бус. Малий пропустив буса, а одразу за ним інше авто. Я реально бачу, що під машиною маю бути. Але все одно – я більший і старший. Я його взяв на руки і хотів пробігти",  –розповів рятівник дитини. Політ від удару машиною називає нормальним. Каже, відбувся лише синцями.

Трохи важчі травми в дитини. "Середньої важкості. Черепно мозкова травма, струс головного мозку, садна обличчя", – розповів завідувач травматологічного відділення Тячівської районної лікарні Василь Ткачук.

Для поліції випадок став несподіванкою, бо про ДТП правоохоронців ніхто не повідомив. А мати хлопчика взагалі повідомила, що малий травмувався, впавши зі сходів.

"Поступила нечесно. На даний час проводиться розслідування", – заявив представник Тячівського райвідділу поліції Володимир Мателега. Нині поліція розшукує авто, що стало учасником аварії та покинуло місце пригоди. Поліцейські хочуть почути, чому всі сторони ДТП приховали його і спотворили факти.

Як уже повідомлялося, закарпатець, який врятував дитину, героєм себе не вважає.

 

Джерело: ТСН
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0