Патрульні поліцейські разом з активістами міряли глибину ям на ужгородських дорогах

Життя  25 лютого 2016 року, 13:16 679 ВІДЕО

Вулиці міста Ужгорода стали нагадувати автополігони для змагань позашляховиків. Неодноразово ужгородці та гості міста пошкоджували свої автомобілі в ямах, розміри яких далеко перевищували всі допустимі норми. На будь-які звернення у керівників міста одна відповідь: "Немає коштів".

"Але хочеться нагадати, що податок з транспорту включений до ціни палива. І з кожним літром придбаного палива водії купують право їздити на нормальних дорогах", – констатують активісти "Спеціального контролю".

"До нас звернулася жителька міста, яка на прехресті вулиць Заньковецької та Достоєвського потрапила у величезну яму та пошкодила колесо. В результаті була змушена придбати нову резину на заміну пошкодженій. ГО "Спеціальний контроль" разом з Патрульною поліцією Ужгорода зафіксували розміри та розміщення пошкоджень дорожнього покриття на цьому перехресті. Патрульні поліцейські склали рапорт та передали своєму керівництву. Сподіваємося, що результатом буде усунення цих вибоїн та покарання винних за неналежний стан дорожнього покриття", – йдеться у повідомленні активістів.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Світлана Мага 26.02.2016, 07:45
Може, поліцейські самі будуть асфальтувати?
Злий Мукачівець 25.02.2016, 22:10
І што з того шо поміряли. не заасфальтіровали же