У Мукачеві можуть перекрити рух на мості на вулиці Берегівській-об’їзній

Життя  26 лютого 2016 року, 11:43 561

Заступник Мукачівського міського голови-начальник управління міського господарства Віталій Гільтайчук надіслав телефонограму керівництву ОДА та Служби автомобільних доріг у Закарпатській області щодо необхідності реагування на катастрофічну ситуацію проїжджої частини мосту по Берегівській-об’їзній, яка відноситься до державної власності, – йдеться у повідомленні Мукачівської міської ради.

«У зв’язку з постійними скаргами громадян та можливістю виникнення аварійних ситуацій, для збереження цілісності конструктивних елементів мостової споруди через р. Латориця, а також недоцільністю проведення ямкового ремонту просимо терміново приступити до робіт з капітального ремонту проїжджої частини ділянки вул. Берегівська-об’їзна, що пролягає через вищевказану мостову споруду та відносяться до державної власності.
Зі свого боку гарантуємо проведення капітального ремонту мостової споруди в рамках реалізації проекту, виготовленого і погодженого в установленому порядку.

В разі відсутності жодних дій по зазначеному питанню буде розглядатись питання перекриття руху через вказану мостову споруду.

Про прийняті рішення просимо поінформувати управління міського господарства в термін до 1 березня 2016 року», – йдеться у телефонограмі.

Нагадаємо, що міський голова звернувся з листом до прокуратури області щодо стану мосту на Берегівській-об’їзній.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0