У центрі Ужгорода буде Wi-Fi та інфокіоски

Життя  26 лютого 2016 року, 13:16 641

25 лютого 2016 року делегація Ужгородської міської ради на чолі з заступником міського голови Олександром Білаком перебувала у місті Міхаловце (Словацька Республіка).

Посадовці взяли участь у прес-конференції з нагоди початку роботи спільного словацько-українського проекту SK-INFO-UA – інноваційні та інформаційні продукти транскордонної співпраці за підтримки Уряду Словацької Республіки, фінансування з Норвезького фінансового механізму та держбюджету Словаччини, – зазначає Ужгородська міська рада.

Мета проекту – скасування існуючих перешкод транскордонної співпраці, забезпечення розвитку інформаційних потоків з використанням сучасних інформаційно-комунікаційних технологій, тим самим зменшуючи соціальні та економічні відмінності між регіонами на транснаціональному рівні. Проект популяризуватиме туристичний потенціал Ужгорода та Міхаловець. Грант для міста Міхаловце – 104 901 євро, для Ужгорода – 84 863 євро.

Передбачається, зокрема, встановлення в центральній частині міст точок доступу до інтернету Wi-Fi (інформаційних вказівників) та інфокіосків.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0