Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Ужгородці вже можуть вносити показники спожитої води через Інтернет

Ужгородці вже можуть вносити показники спожитої води через Інтернет

Ужгородці вже можуть вносити показники спожитої води через Інтернет

Як інформує адміністрація водоканалу міста Ужгорода, від сьогодні, 26 лютого 2016 року, розблоковано можливість внесення показників приладів обліку особисто абонентом.

ВІДЕО ДНЯ

Показники приладів обліку треба вносити станом на 1 число кожного місяця. Для врахування наданого вами показника під час виписки рахунку за спожиті послуги потрібно внести інформацію на особовий рахунок не пізніше 3-ого числа, – зазначає Ужгородська міська рада.

Для внесення показників треба мати реєстрацію на вказаному сайті. Ті абоненти, хто ще не встиг зареєструватися, можуть ознайомитися з інформацією, що для цього треба зробити, на сайті водоканалу.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно