У міськраді Ужгорода зросте штатна чисельність працівників

Життя  27 лютого 2016 року, 15:14 697

На сайті Ужгородської міської ради з’явилися додатки до проекту рішення на сесію «Про затвердження положень про структурні підрозділи Ужгородської міської ради».

Структуру міськради чекає реструктуризація, скоріше за все, ми скоро побачимо чимало нових прізвищ керівників відділів та управлінь. Воно і не дивно, адже кожен міський голова формує команду під себе.

Наразі чітко видно, що з’являться два абсолютно нові відділи: відділ програмного та комп’ютерного забезпечення та прес-служба.

Цікаво, що відповідно до штатного розпису піарити роботу міської ради будуть троє людей: начальник, його заступник та головний спеціаліст. Наразі функції прес-служби виконують Алла Кохан та Лариса Подоляк, хто ще ввійде в цю команду – наразі невідомо.

Відділ міжнародного співробітництва та європейської інтеграції та відділ інвестицій, інновацій, розвитку та туризму об’єднають в один – відділ міжнародних грантових програм та інновацій. Ці структурні підрозділи зараз очолюють Вікторія Тарахонич та Ольга Травіна.

Зникне і юридичний відділ, яким керує Денис Александров, натомість з’явиться управління правового забезпечення.

За попередніми підрахунками, штатна чисельність міської ради зросте.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0