Рахівський військовий комісаріат провів тренування з працівниками сільрад

Життя  28 лютого 2016 року, 09:36 666

Військові Рахівського військового комісаріату 26 лютого провели одноденне навчальне тренування з інспекторами військово-облікових столів населених пунктів району.

Збори пройшли на базі Великобичківської селищної ради.

Крім відпрацювання теоретичної частини, яка стосувалась підвищення якості військового обліку, провели тут і показове розгортання пункту збору селищної ради. Такі пункти розгортаються під час проведення мобілізації та покликані забезпечити оповіщення військовозобов’язаних і їх відправку до військового комісаріату або військових частин.

– Якою б не була ситуація навколо, ми повинні постійно відточувати свої знання і вміння та бути готовими до будь-яких подій, – зазначив тимчасово виконуючий обов’язки військового комісара Сергій Тимощук. – Оскільки у населених пунктах району відбулись кадрові зміни серед інспекторів військово-облікових столів, ми вирішили спільно із однією з місцевих рад поділитися досвідом та практичними навичками.

Тут варто відмітити належну підготовку з боку працівників Великобичківської селищної ради під керівництвом голови селища Йосипа Божука.

Окрему увагу присутніх звернули на необхідність активнішого роз’яснення місцевим мешканцям умов контрактної служби у Збройних силах України. За словами військових, потенційні контрактники повинні знати, що держава надає значні гарантії тому, хто вступає до війська. Військовий комісаріат готовий до активної роботи із кандидатами в контрактники. Як з тими, що вже мають досвід військової служби та військово-облікову спеціальність, так і особами, які вирішили уперше присвятити себе військовій службі.

Джерело: Голос Карпат
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0