Геннадій Москаль: "Розбиті вщент мукачівські вулиці можна використовувати хіба під танкодром"

Життя  29 лютого 2016 року, 20:38 572 ФОТО

Голова Закарпатської ОДА Геннадій Москаль розкритикував діяльність міської влади Мукачева у сфері транспортної інфораструктури, зокрема, якості доріг міста.

– Мукачівська мерія пише неграмотні листи в прокуратуру щодо ремонту Берегівського мосту, який сама ж довела до аварійного стану, тоді як у місті купа розбитих ущент вулиць, – заявляє голова ОДА Геннадій Москаль на своєму офіційному сайті. – У цьому я переконався особисто під час поїздок у Мукачево. Ось фото лише деяких із цих вулиць, які можна використовувати хіба під танкодром: Виноградна, Суворова, Марка Вовчка, Кооперативна, Берегівська-об’їзна, Крилова, Білоруська, Сороча (яка веде на кладовище), Римського-Корсакова (де знаходиться станція швидкої допомоги), Зелена, Бурча. Усі ці вулиці (деякі в центральній частині Мукачева) знаходяться на балансі міста, мешканці багатьох із них десятиліттями звертаються в мерію з проханнями провести хоч якийсь елементарний ремонт. У відповідь – нуль реакції.

Зате щодо Берегівського мосту, конструкції якого теж знаходяться на балансі міста, і через аварійність яких нищиться асфальтне покриття, – звернення в прокуратуру! Подивіться на те, що робиться у вас під носом, і візьміться за якусь елементарну роботу, а не перекладайте відповідальність за свою некомпетентність, лінь і бездіяльність на обласну держадміністрацію.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0
Egor Gumenny 29.02.2016, 22:17
Берегівський міст - це ганьба Мукачева