Балога не хоче фінансувати ПТНЗ Мукачева. Погодився тільки на матеріальну допомогу

Життя  3 березня 2016 року, 17:01 1846

Андрій Балога ініціює виділення матеріальної допомоги працівникам і студентам ПТУ. Про це він заявив в ході зустрічі з ініціативною групою з представниками ПТУ. 

"Конституція передбачає, що всі витрати органів місцевого самоврядування, що виникли внаслідок рішень органів державної влади, компенсуються державою. Цього зроблено не було. На підставі чого місто має фінансувати ПТУ? Знімати кошти з харчування дітей? З медичних закладів?", – передає слова мера міста Мукачівська міська рада.

"Проблеми закладів системи профтехосвіти має вирішувати обласна влада. На позачерговій сесії обласної ради треба внести зміни до бюджету. Так зробили у Львівській області і вирішили тимчасово проблему. Обласна влада має на це реагувати. Ми готові вам сприяти. Ми завтра плануємо зібрати засідання бюджетної комісії, де розглянеться це питання. Не виплата зарплати викладачам і стипендій – це вже право судитися із власниками майна. І ви можете таким право користуватися. Ми пропонуємо вирішити питання через виділення коштів у вигляді матеріальної допомоги працівникам і студентам закладів", – зазначив міський голова.

Раніше повідомлялось, що для мера Андрія Балоги заспівали пісню "Чом ти не вийшов...". 

Інтернет-видання "PMG.ua" пропонує онлайн відеотрансляцію протесту у центрі Мукачева. Її можна переглянути за цим посиланням.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0