Підвищення тарифу на проїзд в ужгородських маршрутках буде введене в дію з 15 березня

Життя  9 березня 2016 року, 22:50 755

Сьогодні відбулася тристороння зустріч працівників управління транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міськради, громадських активістів та підприємців, які займаються автобусними маршрутними перевезеннями.

Вкотре наголошувалося, що підвищення тарифів на міські перевезення в Ужгороді повинно обов’язково супроводжуватися належною якістю перевезень і дотриманням усіх вимог, визначених умовами конкурсу, – стверджує Ужгородська міська рада.

Рішення сьогоднішнього засідання виконкому про підвищення тарифів вступає в дію з дня опублікування в газеті "Ужгород", однак нові ціни на проїзд будуть застосовуватися з 15 березня. Водночас відповідно до рекомендованих стандартів розроблено зразок учнівського проїзного квитка, виготовлення якого для всіх школярів забезпечить міське управління освіти. За цим квитком учні зможуть їздити в Ужгороді безкоштовно.

На сьогоднішній зустрічі йшлося також, що на 25 автобусних зупинках міста вже розміщено нові графіки руху маршруток, повністю цю роботу планують завершити до кінця дня п’ятниці, 11 березня, встановивши графіки руху на всіх 182 зупинках.

На зустрічі наголошувалося, що для забезпечення спільного контролю за якістю перевезень повинні неухильно дотримуватися вимоги, передбачені договорами, укладеними за результатами проведеного конкурсу щодо розміщення в кожному автобусі номерів телефонів "гарячої лінії" організатора конкурсу, Держспоживінспеції та перевізника, а також електронна адреса ресурсу "Відкрите місто". Ці ж дані будуть і на таблицях з графіками руху, встановлених на кожній зупинці.

Міська влада також просить усіх ужгородців звертатися з повідомленнями про дотримання вимог якості перевезень на міських автобусних маршрутах за телефонами: 61-55-35 – "гаряча лінія організатора" (цілодобово); 61-62-85 – відділ транспорту, державних закупівель та зв’язку (9.00 – 18.00 у робочі дні) та через ресурс "Відкрите місто" на офіційному сайті Ужгородської міської ради

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0