Депутати обласного центру розширили штат Ужгородської міськради до 287 осіб

Життя  10 березня 2016 року, 13:58 514

Під час розгляду проекту рішення про структуру та загальну чисельність міської ради і виконавчих органів ради на сьогоднішній сесії депутат Микола Сюсько щиро обурився тим, що замість оптимізації роботи міської ради Ужгорода починає роздуватися штат.

Відповідно до запропонованого документу, в міськраді міста працюватимуть та отримуватимуть заробітну плату з податків містян аж 287 осіб. Замість скорочених 9 відділів буде створено 13. Серед них і такі потрібні, як прес-служба та відділ дизайну міського середовища.

Микола Сюсько попросив відкласти розгляд цього питання і на наступну сесію створити новий перелік, де було б скорочено 10% нині працюючих чиновників. Зокрема, господарсько-експлуатаційний відділ, який займається створенням комфортних умов для роботи посадовців, тепер налічуватиме 20 людей. Для порівняння, відділ муніципальної поліції, хоч і розширили, все ж у 2 рази менший, ніж господарський, а порядок їм треба забезпечувати не в одній споруді, а в цілому місті. 12 людей тепер працюватимуть в ЦНАП, а значить – черг при такій кількості працівників вже не буде ніколи. В управлінні соціального захисту населення – 53 людини, в департаменті міського господарства – 30 людей.

Депутати не підтримали ініціативу скорочення, як і не вплинули на затвердження положень про структурні підрозділи Ужгородської міської ради. А правами чиновників наділили найрізноманітнішими.

Богдан Андріїв, щоправда, пообіцяв, що зміни ще можна буде внести постфактум. 

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0