Прикордонники спільно із лідером гурту "Рокаш" роздавали "антикорупційні" флаєри

Життя  11 березня 2016 року, 07:45 705

Україна вільна від корупції. Флаєри з таким повідомленням роздавали вчора прикордонники Мукачівського загону  разом з лідером знаного  українського  рок-гурту з Мукачева  «Рокаш»  –  Віктором Янцо.  Вказаний захід відбувся у пункті пропуску «Косино». Правоохоронці мали на меті донести до  громадян  та  персоналу Мукачівського загону інформацію про неприпустимість незаконних дій і неминучість покарання у разі корупційних проявів.

«Почнімо з себе» – доброзичливо закликав Віктор Янцо,  роздаючи соціальні антикорупційні флаєри.  Адже, не даючи хабарів, і не провокуючи людей на корупційні кроки ми починаємо змінювати перш за все свою свідомість і свідомість тих людей, які нас оточують, – повідомляє  прес-служба Мукачівського прикордонного загону.

Державна прикордонна служба впевнено стала на шлях боротьби з найнебезпечнішим видом злочину – корупцією, тому протидія цьому явищу є одним з пріоритетних завдань на сьогоднішній день.

Подібні акції будуть проведені у всіх пунктах на ділянці Мукачівського  загону, аби спільно  з подорожуючими громадянами протидіяти цьому ганебному явищу.                                                          

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0