В Ужгороді відкрили туристичний велоцентр

Життя  11 березня 2016 року, 13:50 637 ФОТО

В урочистостях з нагоди відкриття взяли участь Ужгородський міський голова Богдан Андріїв, голова обласного відділення НОК Іван Риляк, голова Федерації велосипедних видів спорту Закарпаття Віктор Ледіда, зірка велоспорту, учасник "Тур де Франс" та "Джиро д’Італія" Джамолідін Абдужапаров, директор ЗОШ №5 Петро Кіндюх, тренери та учасники чемпіонату України з маунтинбайку та Кубку України з велоспорту-шосе.

Як зазначив на відкритті міський голова Богдан Андріїв, символічно, що відкриття велоцентру співпало з проведенням в Ужгороді чемпіонату України з велоспорту, на який з’їхалися кілька сотень спортсменів, – інформує Ужгородська міська рада.

"Велоцентр облаштовано завдяки спільному проекту з нашим польським містом-побратимом Кросно, процес тривав три роки, – сказав міський голова. – Переконаний, що завдяки центру ще більше ужгородців матимуть можливість долучитися до велоспорту та велотуризму, а значить, і до здорового способу життя".

Міський велоцентр розташований на території Ужгородської ЗОШ №5. Його оснащено всім необхідним для повноцінного функціонування -– офісною та комп’ютерною технікою, є 20 велосипедів, 10 наметів та 10 карематів.

"Господарюватиме" у велоцентрі, відповідно до оголошеного напередодні міськрадою конкурсу, організація-переможець з тих, які займаються популяризацією велоспорту та велотуризму в Ужгороді.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0