В Ужгороді відбудеться майстер-клас з виготовлення ляльок-мотанок

Життя  15 березня 2016 року, 09:09 535

21 березня 2016 року о 14:30 в Закарпатській ОУНБ ім. Ф.Потушняка (пр.Свободи,16) до Міжнародного дня лялькаря пройде майстер-клас «Лялька-мотанка власноруч».

Організатор заходу ГО «Моє Закарпаття» запрошує всіх охочих до манливого світу ляльки-мотанки, яка є віддзеркаленням прадавньої культури, традицій і світовідчуття наших пращурів. Лялька-мотанка – не лише певний культурний символ. Це й потужний родинно-побутовий оберіг, обрядовий атрибут, забавка для дітей та дорослих, оригінальний сувенір і прикраса інтер’єру оселі, – стверджує Євгенія Напуда, головний бібліотекар відділу обслуговування Закарпатської ОУНБ ім. Ф.Потушняка.

Традиції виготовлення ганчіркових ляльок, на жаль, стали забуватися.

Дізнатися про різновиди й призначення  ляльок-мотанок, традиції, обряди і звичаї, з якими вони пов’язані, опанувати зовсім не складні способи їх виготовлення й зрештою мати напрочуд цікаве й корисне улюблене заняття на дозвіллі вам допоможе наш майстер-клас!

Зроблена вправними й дбайливими жіночими руками, лялька-мотанка випромінює світло й тепло. Її створюють безликою, а це означає, що ніякий злий дух не зможе вселитися в ляльку через очі й завдати шкоди її господарю. Така особистість робить ляльку-мотанку чудовим подарунком.

Участь у заході безкоштовна. Майстер-клас проводитиме Галина Стюфляєва.

Кількість місць обмежена, тому організатори просять записуватись на майстер-клас за телефонами: 0950416817, 0505853541 (Наталія).

З собою мати: ножиці, голки, нитки та дрібні монети для виготовлення оберегу

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0