Рахівські рятувальники навчали громадян правилам «безпечної весни»

Життя  15 березня 2016 року, 15:12 456 ФОТО

15 березня співробітники Рахівського районного відділу ДСНС і державного пожежно-рятувального поста смт. Великий Бичків провели пожежно-профілактичне відпрацювання житлового сектора села Середнє Водяне. Приєдналися до них і представники місцевого органу самоврядування, правоохоронці та актив села.

Традиційно, захід розпочався із наради у приміщенні сільської ради. Учасники відпрацювання обговорили питання пожежної та техногенної безпеки на території населеного пункту, а рятувальники, в свою чергу, довели до відома присутніх статистичні дані щодо пожеж, які виникали у Рахівському районі та у Середньому Водяному зокрема. Так, протягом 2015 року на території відповідної сільської ради виникло 6 пожеж, цьогоріч вже зафіксовано одне загорання, – йдеться у повідомленні У ДСНС України в Закарпатській області.

Далі присутні, розділившись на групи, здійснили подворовий обхід, під час якого навідалися до осель громадян та розповіли їм, як уберегти себе та своїх близьких від основних небезпек, притаманних для весняно-літнього періоду. Звісно ж, основною темою розмов із населенням була проблема пожеж в екосистемах краю. Причиною багатьох із них є саме людський фактор, тож рятувальники в черговий раз нагадали про небезпеку спалювання сухої рослинності та сміття, а для кращого сприйняття інформації роздали листівки на тему «Спалюєш суху траву? Замислись!». Загалом відпрацюванням було охоплено 240 дворогосподарств.

Не забули надзвичайники й про підростаюче покоління – навідались до місцевої ЗОШ І-ІІІ ст. Дітям розповіли про основні правила пожежної безпеки в побуті та під час навчання. Нагадали також порядок дій на випадок виявлення вибухонебезпечних предметів.

Окрім того, учасники відпрацювання завітали до церкви Св. Миколи, де провели бесіду зі священнослужителями, котрі в подальшому донесуть відповідні протипожежні правила до вірян під час проповідей.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0