У квітні обласний центр Закарпаття прийме міжнародні змагання з танцювального спорту

Життя  17 березня 2016 року, 09:08 398

Традиційні міжнародні змагання з танцювального спорту «Uzhgorod Open» відомі далеко за межами України і стали «візитною карткою» обласного центру Закарпаття. Однак, протягом 2 останніх років це грандіозне свято краси і таланту не проводився. Ситуацію вирішили виправити в цьому році.

Змагання «Uzhgorod Open» традиційно планують провести в кінці квітня – в період цвітіння ужгородських сакур. Це будуть змагання міжнародного календаря Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту (WDSF) - WDSF Open Standard, WDSF Open Latin, Чемпіонат України серед команд формейшн St, Lat, Міжнародні відкриті та класифікаційні змагання.

Уже в березні Федерація танцювального спорту організувала в Ужгороді танцювальний турнір «Грація 2016» як показову репетицію перед «Uzhgorod Open». Як повідомила глава Закарпатського обласного відділення Всеукраїнської Федерації Танцювального Спорту Олександра Мишко , це танцювальне свято пам’ятають в Європі і чекають на його повернення:

«На різних турнірах в різних куточках Європи і України мене часто запитують« а коли буде «Uzhgorod Open»?. Людей цікавлять ці змагання і вони готові приїхати в Ужгород».

«Uzhgorod Open» вже включений в календар Всесвітньої Федерації Танцювального Спорту і зараз активно проводяться роботи по організації турніру. Попередню згоду на участь в змаганнях дали команди з 7 країн.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0