У Мукачівській ЗОШ №1 атестувались вчителі географії
У лютому 2013 р. в рамках проведення атестації педагогічних працівників в ЗОШ №1 ім. О.С.Пушкіна вчителями географії Сорокіною Оленою Геннадіївною та Бабич Жанною Юріївною було проведено два відкритих уроки, на яких побували члени міської та шкільної атестаційних комісій.
ВІДЕО ДНЯПід час уроків колеги мали можливість ознайомитися з формами та методами роботи вчителів, які атестуються, щодо розвитку пізнавальної активності учнів та формування відповідних учнівських компетенцій. А вчителі-географи демонстрували свою систему роботи, вміння використовувати технології інтерактивного та проблемного навчання, застосовувати інформаційно-комунікативні технології під час організації навчально-виховного процесу.
Під час першого уроку учні 10 кл. під керівництвом вчителя-методиста Сорокіної Олени Геннадіївни здійснили мандрівку до Великобританії. Використання мультимедійних технологій дало можливість учням презентувати свої проектні роботи, а завдяки демонстрації відеофільмів було досягнуто ефект реальної присутності у столиці держави – Лондоні. Під час уроку десятикласники показали і ґрунтовні знання з теми «Німеччина», вміння працювати з опорними схемами, які були використані ними при порівняльному аналізі розвитку двох провідних держав світу. А вміння встановлювати причинно-наслідкові зв’язки, аналізувати статистичні данні допомагали учням робити висновки щодо тенденцій соціально-економічного розвитку країни. Родзинкою уроку стало використання міжпредметних зв’язків, що було реалізовано через демонстрацію учнями знань англійської мови та літератури, калейдоскопу цікавих фактів з історії розвитку Великобританії.
РекламаУрок, який проводила вчитель вищої категорії Бабич Ж.Ю. у 7 кл. був поведений у формі віртуальної подорожі по річках, озерах та льодовиках Північної Америки. Учні працювали з тематичними картами, встановлювали причинно-наслідкові зв’язки між рельєфом, кліматом та внутрішніми водами материка, шукали відповіді на проблемні питання. Учні, що отримали випереджувальне завдання , підготували доповіді про великі річкові та озерні системи материка. А використання інформаційно-комунікативних технологій дозволило реалізувати принцип «краще один раз побачити, ніж декілька разів почути». Демонстрація вчителем під час розповіді відеороликів з видовищними панорамами Ніагарського водопаду та Великого каньйону Колорадо сприяло активізації пізнавальної активності учнів.
Уроки стали гарної демонстрацією системності роботи вчителів, що було високо оцінено членами атестаційних комісій.
РекламаУправління освіти міста Мукачева