Ужгородські чиновники відреагували на хамство, яке днями допустив водій одного з міських автобусів

Життя  21 березня 2016 року, 20:56 770

Ужгородка Руслана Ломпей у суботу, 19 березня, у соцмережі "Фейсбук" написала про те, як водій автобусу №9 виставив за двері школярів і нецензурно облаяв її, коли вона зробила йому про це зауваження і сфотографувала номерний знак транспортного засобу. 

Допис бурхливо обговорювався, набрав багато поширень. Сьогодні пані Руслану запросили на зустріч у міську раду, де були присутні перший заступник міського голови Ужгорода Іштван Цап, головний спеціаліст відділу транспорту, державних закупівель і зв’язку Георгій Драшкоці, представники громадськості, які активно відслідковують ситуацію з пасажирськими перевезеннями та безпосередньо водій-винуватець і перевізник, котрий надає послуги на цьому маршруті, – інформує Ужгородська міська рада. 

Іштван Цап наголосив: "Оцінка міської влади чітка і однозначна – така поведінка водіїв неприпустима і порушує умови, прописані в договорах із перевізниками, які виграли конкурс на обслуговування маршрутів. І реагувати ми будемо невідкладно й жорстко. Два попередження за підтвердженими скаргами за умовами договорів передбачають розірвання угод із перевізниками. Крім того, є намір сформувати так би мовити "чорний список", вносити туди недобросовісних шоферів, щоб звільнившись в одного перевізника, вони не могли влаштуватися на роботу в іншого". 

Перевізник (ТОВ "Паннонія") запевнив: усіх водіїв попередили, що вони повинні наразі безкоштовно перевозити школярів і, тим більше, належно поводитися та спілкуватися з пасажирами. Водій визнав, що винен і вибачився перед жінкою. Спільно вирішили, що виносять йому попередження, але в разі повторних скарг негайно звільнять. 

Іштван Юліусович подякував пані Руслані за громадянську позицію, за те, що захистила дітей і винесла ситуацію на загальне обговорення.

"Тому ми й закликаємо всіх ужгородців повідомляти про порушення, щоб спільно наводити лад із перевезеннями в місті", – наголосив перший заступник міського голови.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0