В Ужгородській класичній гімназії проводитимуть капітальний ремонт

Життя  22 березня 2016 року, 10:49 458

Крайові обранці від обласного центру Закарпаття Петро Ільницький та Андрій Андріїв звернулися із депутатським запитом, в якому об’єднали два актуальні питання, порушені жителями міста під час прийому громадян та на зустрічах з виборцями.

Йдеться про необхідність проведення капітального ремонту фасаду та заміни вікон Ужгородської класичної гімназії – однієї з найкращих шкіл області, що на вул. 8 Березня, а також реконструкції магістральної вулиці центральної частини міста – Капушанська, колишня Перемоги, яка веде до польського візового центру та найбільшого спального району міста. Тож депутати просять за рахунок спільного фінансування з коштів Державного фонду регіонального розвитку, коштів обласного бюджету та коштів міського бюджету виділити на потреби гімназії 5 млн грн, а на реконструкцію вулиці Капушанської – 13 млн грн, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

Депутати підтримали запит своїх колег і направили в обласну державну адміністрацію.

Михайло Мотильчак у своєму запиті також просить виділити кошти в сумі півмільйона гривень для проведення капітального ремонту сільського навчального закладу – даху корпусу №3 Лавківської ЗОШ І-ІІІ Мукачівського району. Як зазначив депутат, капітальний ремонт даху корпусу №2 (майже 540 кв.м) цієї школи здійснено у 2011 році, а корпусу №4 ( близько 320 кв.м) – у 2013 році. На черзі – корпус №3.
Цей запит також було підтримано обласними депутатами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0