Ужгородські посадовці обговорювали оновлення історичного центру міста

Життя  22 березня 2016 року, 23:50 553

Сьогодні, 22 березня, відбулася чергова нарада керівництва міської ради Ужгорода, департаменту міського господарства щодо проведення комплексної реконструкції історичного центру міста.

Як уже повідомлялося, планують провести капітальні ремонти – заміну комунікацій, мощення, а відтак оновлення фасадів і дахів будинків на вулицях Волошина, Корзо і площі Театральній, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Роботи вестимуть, так би мовити, знизу догори, тобто спочатку мінятимуть комунікації, а вони насамперед у землі, далі – мощення, фасади і покрівлі. Тому звернулися до чотирьох служб, на балансі яких перебувають мережі: "Закарпаттяобленерго" "Закарпатгазу", "Укртелекому" і міського Водоканалу, щоб вони терміново надали технічні завдання, які мережі де саме пролягають і та що потрібно міняти. Ще до кінця цього тижня проведуть зустріч із представниками цих служб, обговорять всі аспекти майбутніх робіт.

Міський голова Богдан Андріїв попросив розбити і проектування, і власне роботи на два етапи, щоб одразу не працювати по всьому пішохідному центру, а спочатку виокремити локацію площі Театральної з територіями від філармонії до Корзо. Цю частину хочуть зробити насамперед.

Також обговорили капітальний ремонт і благоустрій площі Ш.Петефі. Там зроблять бруківку – від пішохідного мосту і проїжджу частину довкола скверу, з виходами на вулиці Митрака та Мукачівську. А в самому сквері планується невеликий фонтан.

Богдан Андріїв попросив включити до проекту і реконструкцію будинку на розі Петефі та Швабської, де розміщається зараз магазин "Кристал". Будівля багата ліпниною, однак перебуває в дуже плачевному стані.

Продовжать капітальні ремонти й інших історичних фасадів на площі Петефі, зокрема, почнуть із однієї з найбільших – будинку №10.
Будуть оновлювати також площу Поштову, її благоустрій включатиме і покриття, і реконструкцію фонтану.

Замінять і мощення вулиці Небесної сотні (колишня Уральська) – від будівлі СБУ аж до Укрпошти та далі до житлового будинку й Укрексімбанку. На цій вулиці дуже вже багато просідань проїжджої частини.

На нараді наголошувалося, що всю проїжджу частину на локаціях центру міста, де буде проводитися капітальний ремонт, вимостять натуральним каменем – бруківкою, яку раніше зняли зі Швабської, частини вулиці Кошицької і ще планують зняти з вулиці Перемоги під час її цьогорічної масштабної реконструкції. А в пішохідних зонах буде так звана різана гладка бруківка, яка буде комфортною і для прекрасних представниць на підборах.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0