В Ужгороді підвищать тарифи на послуги ЖРЕРів

Життя  23 березня 2016 року, 10:39 579

Члени ужгородського міськвиконкому під час сьогоднішнього засідання довнесли ряд питань на розгляд, зокрема, щодо фінансової підтримки комунальних підприємств ЖРЕР № 5,4 та 8.

В.о. директора департаменту міського господарства, начальник відділу благоустрою Оксана Пайда розповіла, що рішенням сесії міськради прийнято рішення щодо фінансової підтримки комунальних підприємств по 300 тисяч трьом ЖРЕРам, проте, щоб ці кошти реально посупили підприємствам, їх керівники повинні прозвітувати про фінансовий стан. Оксана Пайда наголосила, що лише електрика збільшилася в ціні з часу останнього затвердження тарифів ЖКГ в 6 разів.

Директор ЖРЕРу № 5 Анатолій Ковальський наголосив, що виділення цих грошей не дасть розвитку комунального підприємства, а лиш є виходом із кризи. Також керівник підприємства наголосив, щр міськрада має врегулювати ціну на тарифи ЖКГ, адже тариф не переглядався з 2009 року.

Оксана Пайда також наголосила, що подібна програма буде винесена на сесію міськради щодо приватних ЖРЕРів.

Перший заступник міського голови Іштван Цап наголосив, що проблему слід вирішувати комплексно, тобто не точково гасити проблему, а збільшити тариф на послуги ЖРЕРів.

Джерело: 7 Днів
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0