Чиновники хотіли незаконно віддати в оренду землю, ринкова вартість якої майже 16 мільйонів гривень

Життя  29 березня 2016 року, 12:59 652

Як повідомив заступник керівника Ужгородської місцевої прокуратури Михайло Пантьо, за принципової позиції прокурорів, які приймали участь у судовому засіданні в цивільній справі за позовом Ужгородської місцевої прокуратури, Ужгородським міськрайонним судом задоволено позов місцевої прокуратури про визнання недійсним та скасування рішення однієї з сільських рад Ужгородського району «Про надання дозволу на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки наміченої у довгострокове користування на умовах оренди».

Як уточнив Михайло Пантьо, цим рішенням було надано дозвіл закарпатцю на складання проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 44 га та ринковою вартістю майже 16 млн грн в оренду строком на 25 років для ведення індивідуального садівництва із земель запасу сільської ради (пасовище, сінокіс). Вказане рішення було винесене з порушенням вимог Земельного кодексу України, – повідомляє прес-служба прокуратури Закарпатської області.

Рішення суду вже набрало законної сили. Таким чином, Ужгородською місцевою прокуратурою попереджено надання вказаної земельної ділянки в оренду.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0