Закарпатські онкологи та гінекологи зібрались на науково-практичний семінар

Життя  30 березня 2016 року, 09:08 603 ВІДЕО

В Ужгороді пройшов науково-практичний семінар для лікарів онкологів та гінекологів області. Фахівці з Києва навчали сучасним методикам діагностики однієї з найрозповсюдженіших онкопатологій у жінок – раку шийки матки. Столичні медики звертали увагу колег на можливі помилки в проведенні скринінгу. Особлива увага приділялась і підготовці пацієнтки до медичного огляду, яка повинна бути обізнана з головними вимогами до умов проведення скринінгу.

Вже вкотре проблему своєчасного звернення жінок на огляди відзначив обласний онколог Андрій Русин, адже будь-яку онкопатологію, якщо вона вчасно діагностована, можна вилікувати, стверджує прес-центр ОЦЗ у Закарпатській області.

На жаль, випадки пізнього звернення до лікарів у 3-4-ій стадії захворювання практично не залишають шансів на успішне лікування. Жінки роками можуть не відвідувати гінеколога, а відчувши якісь порушення, ладні терпіти і чекати вдома.

Наступною причиною є страх: жінки бояться звернутися до лікаря і почути, що у них виникли проблеми, соромляться розповісти, що їх турбує. Фахівці наголошують: кожна жінка, щоб запобігти розвитку важкої і смертельно небезпечної хвороби, має раз на рік проходити профогляд у лікаря.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0