Бібліотеки Рахівщини отримали нові набори книг

Життя  30 березня 2016 року, 13:04 726 ФОТО

Учора, 29 березня, всі 38 сільських бібліотек Рахівщини отримали в дарунок від народного депутата України Василя Петьовки набори художньої літератури.  В переліку книг – видання сучасних українських письменників та світових класиків, творчість яких сьогодні являється часто-густо недоступним для більшості простих читачів. Адже через економічну скруту придбання нових книг для пересічних закарпатців стало майже неможливим.

Читачі Рахівщини відтепер у сільських бібліотеках зможуть ознайомитися з такими творами, як «Іловайськ» Євгена Положія,  «Аеропорт» Сергія Лойко, «Маруся» Василя Шкляра. Безумовну цікавість викличуть твори Еріха Марії Ремарка, Андрія Куркова, Юрія Винничука, Мирослава Дочинця та багатьох інших авторів. Є читанки і для молоді. Особливо слід відзначити книжки під авторством Кузьми Скрябіна, де герой нашого часу описує своє життя.   

Знаково, що ця благодійна акція – вручення наборів книг бібліотекам відбулася напередодні проведення у місті Рахів зустрічі з відомими письменниками, яка проходить у рамках акції «Закарпатські діалоги». Варто додати, що про свою творчість говоритимуть Андрій Курков, Євген Положій та Мирослав Дочинець. Їхні твори теж поповнили бібліотечні фонди гірського району.

Бібліотекарі висловили вдячність народному депутату Василю Петьовці за отримані набори книг. Наголосили, що не пам’ятають, аби за останні десятиліття хтось так опікувався читачами.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0