У Мукачеві в мікрорайоні Підгоряни бабуся здійняла переполох своєю витівкою

Життя  31 березня 2016 року, 16:40 2400 ФОТО

На розі вулиць Академіка Морозова та Верді, що в мікрорайоні Підгоряни в Мукачеві, днями було затіяно обрізання дерев. Місцеві жителі не схвалили масштаби такої обрізки.

Жителі прилеглої багатоповерхівки вирішили висловити своє невдоволення безпосередньо чоловіку, який здійснював, так би мовити, кронування дерев. На зауваження місцевих жителів чоловік із бензопилою не зважав, а тільки зазначив, що "дозвіл дав ЖЕК" і "поруч сидить хазяйка, вона все знає".

Слід відмітити, що в мікрорайоні вже немає жодного ЖЕКу, а за інформацією інтернет-видання "PMG.ua", компанія "ІТВ-сервіс" жодного дозволу на обрізку дерев не давала. Вже згодом виявилось, що "хазяйка" – це місцева жителька, яка мешкає у сусідній багатоповерхівці. Літня жінка зазначила, що "дані дерева роблять їй тінь". Відповідно вона самовільно найняла чоловіка, який би їй ці дерева обрізав.

На місце події також було викликано муніципальну поліцію. Результат спілкування правоохоронців із замовницею обрізання дерев поки невідомий. Єдине, що жителі мікрорайону намагались донести до муніципальної поліції, це те, що ж буде із насадженнями Мукачева, якщо кожен самовільно може зрізати під корінь будь-яке дерево в місті.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0