Облрада виділила дотаційні кошти на реконструкцію Ужгородського аеропорту

Життя  5 квітня 2016 року, 13:41 635

Відповідне рішення більшістю голосів прийняли на черговому засіданні Закарпатської облради. У проекті рішення йдеться, що гроші будуть спрямовані на «реконструкцію інфраструктури аеродрому, відновлення асфальтобетонного покриття аеродрому (злітно-посадкової смуги, руліжних доріжок та перону); сертифікацію аеропортової діяльності; оснащення протипожежними та аварійно-рятувальними технічними засобами, придбання спецтехніки, збільшення статутного капіталу на приріст обігових коштів».

Всі 67 мільйонів мають бути виділені та використані цього року. 24 мільйони гривень буде виділено із обласного бюджету, решта – майже 43 мільйони із державного фонду регіонального розвитку.

Однак при звіті надходжень прибутку до бюджету від оренди та діяльності комунальних підприємств з’ясувалося, що фактично злітна смуга розпайована міською владою Ужгорода ще у 2008 році. Про це заявив Геннадій Москаль, голова Закарпатської ОДА.

«Новий керівник аеропорту про таку ситуацію дізнався за два дні, а ви (звернувся голова ОДА до Міци Владислава – керівника управління з питань забезпечень повноважень щодо управління об’єктами спільної власності виконавчого апарату обласної ради) вже рік працюєте і не знаєте про цю ситуацію. Наша «Фармація», де 22 державні аптеки за рік заробили лише 25 тисяч гривень – це абсурд. Вас треба звільнити», – сказав голова Закарпатської ОДА.

Звіт перетворився на аргументовані нападки до керівника. В залі депутати запропонували звільнити Владислава Міцу та визнати його діяльність незадовільною.

Джерело: Галагов
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0