Тячівщина та Хустщина залишилися без митних постів

Життя  6 квітня 2016 року, 12:56 766

Це призвело до призупинення діяльності місць доставки митних вантажів, які надавали якісні послуги з митного оформлення вантажів понад 1000 суб’єктам зовнішньої економічної діяльності Тячівського, Рахівського, Міжгірського і Хустського районів

Про це йдеться у зверненні депутатів Закарпатської облради до керівництва Державної фіскальної служби України, ухваленому на пленарному засіданні третьої сесії. Ініціатором цього документу став крайовий обранець Петро Голубка, до якого звернулися місцеві підприємці, про що він озвучив у ході роботи президії облради, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

У документі зазначається, що відповідно до вимог наказів Державної фіскальної служби України: від 16 лютого 2016 №138 «Про ліквідацію, створення та зміну назв окремих митних постів митниць ДФСУ», від 1 березня 2016 №131 «Про введення в дію змін до структури Закарпатської митниці ДФСУ», від 15 березня 2016 № 221 «Про внесення змін до класифікатора ДФС, митниць ДФС, їх структурних підрозділів, спеціалізованих департаментів і органів ДФС з питань державної митної справи» призупинено роботу митного поста «Тячів» та сектора митного оформлення «Хуст».

У результаті, митний пост «Тячів» та сектор митного оформлення «Хуст» виведені зі структурного підрозділу Закарпатської митниці, що призвело до призупинення діяльності місць доставки митних вантажів: ТОВ «Термінал» (м. Тячів, вул. Пролетарська, 2) та ТОВ «Термінал-2004» (м. Хуст, вул. Сливова, 40), які надавали якісні послуги з митного оформлення вантажів понад 1000 суб’єктам зовнішньої економічної діяльності Тячівського, Рахівського, Міжгірського і Хустського районів.

Призупинення діяльності місць доставки митних вантажів у м.Тячів і в м.Хуст та значна віддаленість від інших - створили всім без винятку, суб’єктам ЗЕД значні труднощі при проведенні митного оформлення вантажів. Все це для суб’єктів ЗЕД до невиправданої трати часу, значних додаткових грошових витрат (вартість послуг ліквідованих місць доставки вантажів була значно дешевшою і якісною).

– При прийнятті поспішних рішень керівництво Державної фіскальної служби, мабуть, не відає, що всі чотири адміністративні райони, які обслуговував митний пост «Тячів» та сектор митного оформлення «Хуст» – займають 50% території Закарпаття і, що найголовніше – є гірськими районами, – зазначив ініціатор депутатського звернення Петро Голубка.

Відтак, у незручному становищі опинилися підприємства з іноземними інвестиціями, що працюють за схемою переробки давальницької сировини. Тож, через відсутність митних підрозділів регіон втрачає інвестиційну привабливість.

Для забезпечення суб’єктів ЗЕД Тячівського, Рахівського, Міжгірського і Хустського районів Закарпатської області належними умовами для здійснення ними зовнішньоекономічної діяльності, депутати Закарпатської облради вимагають скасувати відповідні накази ДФС та Закарпатської митниці. А також відновити роботу місць доставки митних вантажів ТОВ «Термінал» (м. Тячів, вул. Пролетарська, 2, митний пост «Тячів») та місця доставки митних вантажів ТОВ «Термінал-2004» (м. Хуст, вул. Сливова,40 сектор митного оформлення «Хуст»).

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0