Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
  • Facebook 327 800+
    Найбільша новинна спільнота Закарпаття
  • Telegram 16 800+
    Миттєво повідомляємо про найголовніше
  • Instagram 13 800+
    Тримаємо в курсі всіх подій
  • Відразу сповіщаємо важливі новини
  • Viber 12 600+
    Канал головних новин Закарпаття та України
  • YouTube 2100+
    Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!
  • Головна
  • Життя
  • Майже 15 тисяч ужгородських школярів їздитимуть безкоштовно у маршрутках

Майже 15 тисяч ужгородських школярів їздитимуть безкоштовно у маршрутках

Майже 15 тисяч ужгородських школярів їздитимуть безкоштовно у маршрутках

Більшість ужгородських школярів вже мають учнівські квитки. Для цього їм треба було здати 2 фотографії і 3 гривні. Деякі школи взяли на себе фінансування виготовлення квитків. В Ужгороді вчаться 14 600 школярів. В міській раді переконують – усі вони вільно можуть їздити громадським транспортом міста безкоштовно.

ВІДЕО ДНЯ

"На сьогоднішній день за інформацією, якою ми володіємо, яку нам надало управління освіти всі, хто зголосився, звернувся щодо виготовлення учнівського квитка – усі ними забезпечені. Вони у свою чергу надають право на безкоштовний проїзд в громадському транспорті. Батьки дали 2 фотографії і 3 гривні. Усім іншим вже забезпечує школа. Подібного рішення, яке без обмежень терміну, доби і року – мається на увазі вечірні години, святкові, канікули – подібного рішення, наскільки нам відомо, в Україні не існує", – мовив заступник Ужгородського міського голови Іштван Цап.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно