На Рахівщині планують завершити будівництво дитячого садочка

Життя  8 квітня 2016 року, 13:12 698

Відкриття дитячого закладу дасть змогу переїхати дітям у нову оселю, відкрити 3-4 групи, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

У ході першого пленарного засідання третьої сесії облради крайовий обранець Михайло Бойчук звернувся з депутатським запитом щодо виділення коштів з обласного бюджету на завершення будівництва та введення в експлуатацію дитячого садка в с.Водиця, Рахівського району, – інформує прес-служба Закарпатської облради.

У зв’язку з відсутністю приміщення, на сьогодні 30 маленьких жителів Водиці перебувають в орендованому будинку та мріють про свою дитячу оселю.

За сприяння облради та облдержадміністрації торік виділено з обласного бюджету 1 млн 250 тис грн., які використані за призначенням. Залучались і кошти сільського бюджету – півмільйона, та районного – 250 тисяч грн. Однак для завершення будівництва дитячого садка у гірській глибинці цього замало: готовність об’єкту лише 70 %.

Тому Михайло Бойчук просить виділити на ці цілі з обласного бюджету 2 млн грн.

– Ми дуже розраховуємо на підтримку депутатів обласної ради, оскільки на цю будівлю, яку ми орендуємо, господарі мають інші плани, – каже голова Водицької сільської ради Іван Ватрала. – Відкриття цього закладу дасть змогу переїхати діткам у свою оселю, відкрити нові групи, а діток вистачить на 3-4 групи, навіть одну сформувати з маленьких румунів.

Депутати облради підтримали запит Михайла Бойчука та ухвалили відповідне рішення і направили його в облдержадміністрацію. Контроль за його виконанням поклали на виконавчий апарат облради.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0