Організатори романтичного шоу «Стріли амура» розповіли про деталі проекту

Життя  12 квітня 2016 року, 10:15 809

В Ужгородському прес-клубі відбулася прес-конференція,  головною темою якої стало проведення в Ужгороді благодійного шоу «Стріли амура». Зібрані кошти підуть на придбання тепловізора для військових на передовій. Шоу відбудеться 15 квітня о 20:00 у нічному клубі «Контрабас».

Захід проводять волонтерська громадська організація «Відродження України Закарпаття», яка упродовж трьох років допомагає  військовим. Волонтери об’єдналися з громадським центром соціальної допомоги населенню, ГО «Щит», колективом ПР-агенції «Забава» та дирекцією клубу «Контрабас».  

Власта Hегря, голова ГО «Відродження України Закарпаття» розповіла, що ідея виникла спонтанно, адже закарпатських військових перекинули у «гарячу точку». «Вони (128-а бригада) зараз перебувають біля Донецького аеропорту. Тепловізор дуже необхідний. Коштує техніка близько 2,5 тис. євро. Ми вирішили щось організувати, щоб зібрати такі кошти. – каже Власта Негря. –  Вирішили організувати молодь і зібрати кошти за вхід на вечір «Стріли амура».

Ярослав Сливка, керівник ГО «Щит» додав: «Ми хочемо зробити одразу дві справи: зібрати кошти на необхідну річ та водночас зорганізувати молодь і суспільство. Популяризуємо таким чином небайдужість. – каже Ярослав Сливка. – Йдеться про кохання, яке змінює світ і воно має допомогти нашим військовим справлятися із задачами. Дякуємо клубу «Контрабас», який надав нам приміщення. Нас підтримали багато спонсорів і ми сподіваємося зібрати кошти». 

Петро Ренжин, директор Громадського Центру Соціальної Допомоги Населенню зауважив, що «Стріли Амура» – це романтичне шоу, в якому на сцені вперше зустрічаються п’ять дівчат та п’ять хлопців та виконуючи різні завдання, відповідаючи на запитання обирають собі пару. На Закарпатті це шоу уперше було організоване студентами-медиками на святкуванні першої річниці заснування Асоціації Молодіжних Ініціатив Краю у лютому 2001 року і мало чималий успіх. За цей час утворилися 4 сім’ї, де вже підростають діти. «Це буде справді гарне дійство: тематично прикрашений зал, хороше світло, хороший звук», – додав Петро Ренжин.

Географія учасників дуже цікава, реєструються не тільки закарпатці. Наразі подано 10 анкет дівчат, 4 з них – відібрано. Хлопців ми продовжуємо відбирати, подався навіть донеччанин, який живе у Києві, є зі Львова, із Закарпаття не дуже активні. Вік дівчат переважно від 23 до 25 років, хлопців -  від 28 до 33 років.

Василь Крайняй, арт директор нічного клубу «Контрабас» сказав: «Ми раді, що нарешті до нас дійшла ця хвиля вдячності та допомоги нашим бійцям. Ці кошти від входу цей вечір підуть на благодійну справу. Крім того, під час дискотеки ми будемо заохочувати присутніх жертвувати гроші, поставимо скриньку».

20 квітня волонтери з Рахова, Ужгорода, Берегова збираються спільно і рушають на Схід, до цього часу вже має бути придбаний тепловізор. Везтимуть також паски та усілякі смаколики. "Долучайтеся, адже хлопці чекають тепла, яке ми привеземо із Закарпаття", – закликала Власта Негря.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0