Підписуйтесь на нас у соціальних мережах
 • Facebook 305 000+
  Найбільша новинна спільнота Закарпаття
 • Telegram 10 900+
  Миттєво повідомляємо про найголовніше
 • Instagram 14 400+
  Тримаємо в курсі всіх подій
 • Відразу сповіщаємо важливі новини
 • Viber 16 200+
  Канал головних новин Закарпаття та України
 • YouTube 1500+
  Не лише розповідаємо, але й показуємо
Реклама на PMG.ua
Більше 4 мільйонів читачів на місяць. Найпопулярніше видання Закарпаття!

Радість для малечі та батьків

Радість для малечі та батьків
ВІДЕО ДНЯ

Нову групу для малечі відкрили 13 квітня в ДНЗ села Білин Рахівського району. Розпочали зі святкового виступу. На святкуванні присутні вихованці дитсадка, батьки з малечею, працівники закладу, гості з району та благодійники. 

Як зазначав на початку дійства сільський голова Микола Сагайда, для  відкриття нової групи, де будуть виховуватися біля 40 дітей села, довелося докласти чимало зусиль. Відчутну допомогу надав народний депутат України Василь Петьовка, презентувавши дошкільному закладу повний комплект дитячих ліжечок. Долучилися до благородної справи і батьки майбутніх вихованців та місцеві підприємці. Так, завдяки спільним зусиллям, село Білин стало єдиним населеним пунктом на Рахівщині, де взагалі немає черги  в дитсадок.

Реклама

На відкритті були присутні гості, зокрема, Віктор Медвідь – Рахівський міський голова, Оксана Севч – начальник управління освіти, молоді та спорту Рахівської РДА, Михайло Фірка – депутат районної ради, Йосип Божук – Великобичківський селищний голова. У їх виступах звучали вітання батькам, колективу працівників дитсадка з нагоди свята та побажання успіхів і процвітання закладу. На завершення, від імені  народного депутата України Василя Петьовки, набір з іграшками для малечі вручив Віктор Медвідь, а набір посуду для нової групи від районної освіти – Оксана Севч.

Скопійовано
Наш сайт використовує файли cookie
Для чого це нам потрібно