Олексій Фазекош: «Кожне спілкування адвокатів для нас свято»

Життя  16 квітня 2016 року, 13:25 942 ФОТО

Вже доброю традицією стали заходи, які проводяться Радою адвокатів Закарпатської області із співпрацею з різними організаціями по підвищенню кваліфікації адвокатів регіону.

От і сьогодні, 16 квітня в готельно-ресторанному комплексі «Інтурист» в м. Мукачево відбувся черговий такого роду захід.

Провели тренінг для адвокатів з питань забезпечення права на медичну допомогу затриманим особам та особам, які відбувають покарання. Із вступними словами виступили представники Української фундації правової допомоги та Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини. Також виступили керівники регіонального та місцевого центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги.

Привітав учасників семінару та запрошених Голова Ради адвокатів Закарпатської області Олексій Фазекош. Перед початком свого виступу він поздоровив з обранням Головою Закарпатського відділення Асоціації адвокатів України молодого, але дуже фахового і перспективного адвоката Мирославу Пилипчинець та запевнив, що Рада адвокатів Закарпатської області співпрацюватиме із нею в нагальних питаннях діяльності адвокатської спільноти краю.

Також у своєму виступі Олексій Фазекош сказав: «У нас дружня адвокатська спільнота. Всі заходи проходять в живому спілкуванні незаорганізовано, весело. Кожне спілкування адвокатів для нас свято». Саме в цьому контексті публікуємо фото з дружніми спілкуваннями під час тренінгу та його неофіційної частини.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0