В Ужгороді тариф на воду зростає до 16,4 гривень за кубічний метр

Життя  19 квітня 2016 року, 16:12 5051

Комунальне підприємство «Виробниче управління водопровідно-каналізаційного господарства міста Ужгорода» доводить до відома споживачів інформацію, щодо змін тарифів на послуги централізованого водопостачання та водовідведення у плановому періоді.

"Діючі тарифи на водопостачання і водовідведення встановлені постановою НКРЕКП №888 від 26.03.2015 року і з того часу не переглядалися. Зростання ціни ресурсу по основних складових собівартості послуг підприємства з того часу призвело до того, що тільки за рахунок цього фактору середньомісячна нестача коштів складає 1422,45 тис. грн", – повідомляють  в адміністрації КП "Водоканал м.Ужгорода".

КП "Водоканал м. Ужгорода" обрахувало економічно обґрунтовані витрати на послуги з централізованого постачання холодної води, водовідведення. В результаті очікувана вартість надання одиниці послуг з централізованого водопостачання становить – 11,18 грн/куб.м з ПДВ, водовідведення – 5,21 грн./куб.м з ПДВ.

Разом за водопостачання і водовідведення ужгородський "Водоканал" хоче встановити тариф у сумі 16,39 грн за куб. м.

"КП "Водоканал м.Ужгорода" підготувало матеріали та розрахунки планових витрат на послуги з централізованого водопостачання та водовідведення та подало їх на розгляд до Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг", – зазначає директор КП "Водоканал м.Ужгорода" С. Карташов.

Діючий тариф на водопостачання+водовідведення в Ужгороді становить 12,6 грн за куб.м.

Варто зауважити, що сайт "Ужгородського водоканалу" впав через наплив бажаючих дізнатись офіційну інформацію про нові тарифи.

Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0