Патрульні в рамках проекту "Шкільні рейнджери" відвідали середню школу у селі Тур’я Поляна

Життя  21 квітня 2016 року, 17:04 2454

Сьогодні в рамках проекту «Шкільні рейнджери» керівництво УПП разом із ужгородськими патрульними відвідали середню школу у селі Тур’я Поляна Перечинського району.

Полісмени провели незабутню інтерактивну бесіду для 100 дітей, вчителів і керівників Перечинщини. Темою зустрічі стала "Безпека руху і законність у житті дітей", – інформують правоохоронці.

На яскравих прикладах поліцейські продемонстрували учням, як слід поводити себе на дорогах у світлий та темний період доби, пішохідних переходах, розказали про основні правила і вимоги до водіїв та пішоходів.

Діти з радістю взяли активну участь в ігровому та пізнавальному процесі навчання та мали змогу спробувати себе в ролі, як учасників дорожнього руху, так і поліцейських. 

Також сьогодні патрульні Мукачева завітали до учнів 7-8 класів ЗОШ №6, де провели лекцію на тему «Поліція та громада". В заході взяло участь близько 150 учнів, які були щиро захоплені розповідями полісменів про їх роботу. Після лекції діти мали змогу оглянути службовий автомобіль.

 

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0