На літо Ужгород та Херсон планують з’єднати залізницею

Життя  22 квітня 2016 року, 12:59 543

Міністр інфраструктури України Володимир Омелян повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці про можливий запуск додаткових рейсів на залізниці у літній період. Зокрема, розглядається запуск додтакових потягів, які з’єднають Ужгород і Херсон

"Одним з першочергових операційних завдань для української залізниці є забезпечення сезонних перевезень громадян до місць відпочинку протягом літніх місяців. Історично декілька регіонів залишались без зручних прямих поїздів до узбережжя Чорного моря та карпатського регіону. Пасажири були вимушені їздити із пересадками.

Сьогодні дав доручення Укрзалізниці переглянути розклад та призначити прямі додаткові поїзди до Миколаєва та Херсону з Ковеля, Луцька, Рівного, Чернігова, Житомира, Сум та Чернівців. Також влаштувати пряме сполучення між Запоріжжям та Івано-Франківськом і Ворохтою, між Ужгородом та Херсоном.

Сезон відпусток вже не за горами, тому важливо, щоб додаткові поїзди були призначені якомога швидше. Відкриття продажу квитків на ці поїзди дасть змогу громадянам заздалегідь спланувати свій відпочинок", – зауважив Володимир Олмелян.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0