Життя   • 29 квітня 2016 року, 00:042911 ФОТО

Закарпатці обрали найгарнішу дівчину краю

Закарпатці обрали найгарнішу дівчину краю

Конкурс "Найгарніша дівчина Закарпаття" завершився. Майже місяць претендентки боролись за звання кращої з кращих.

За період голосування, а це два півфінали та фінал, свої симпатії тій чи іншій конкурсантці висловили майже 5 тисяч користувачів соцмережі "Вконтакті".

Найзапекліша боротьба точилась у фіналі змагань. Тут за головну корону конкурсу змагались сім дівчат. Бажання виграти у красунь було таким, що іноді вони переходили дозволену правилами конкурсу межу.

Після десятиденного фінального голосування, симпатії читачів інтернет-видання "PMG.ua" розподілились наступним чином.

Перше місце і, відповідно, перемогу у конкурсі "Найгарніша дівчина Закарпаття" здобула Крупицька Христина. За неї свої голоси віддали 823 користувачів соцмережі Вконтакті.

Друге місце за Сінчак Русланою. В її активі 662 голоси. Третю сходинку із результатом 349 голосів посіла Галюлько Вероніка. Четвертою стала Данканич Ангеліна із результатом 133 голоси. П’ята – Кудрей Гелена (67 голосів), шоста – Горзей Габріелла (61 голос). 

Відносно ще однієї, сьомої конкурсантки, організаторами було прийнято рішення про її дискваліфікацію. Всі віддані за неї 786 голосів анульовано. Під час голосування з її сторони було помічено нечесну боротьбу.

Стосовно Крупицької Христини, красуні-переможниці, то раніше інтернет-видання "PMG.ua" вже писало про неї. 

Як відгукується про себе сама Христина, вона є життєрадісною. В даний момент дівчина навчається, веде активний спосіб життя, займається собою.

Дівчина неодноразово приймала участь у конкурсах краси, в яких здобувала перемоги та різні титули (серед яких титул "Міс глядацьких симпатій МКТЕК").

«Моє хобі – це танці, мої плани на майбутнє – це здобути професію, отримати престижну роботу, а згодом стати щасливою дружиною і чудовою мамою», – зазначає конкурсантка.

Варто відзначити, що Христину регулярно запрошують взяти участь у рекламних кампаніях різні бренди та модні бутіки.

Її життєве кредо: життя – це боротьба.

На переможницю конкурсу незабаром очікує приємна місія – нагородження та вручення традиційної статуетки.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Новини партнерів