Керівники Ужгорода закликали місцевих перевізників маршрутних таксі дотримуватись графіків руху

Життя  6 травня 2016 року, 16:29 924

Сьогодні міський голова Ужгорода Богдан Андріїв та його перший заступник Іштван Цап провели робочу нараду з перевізниками, які працюють на автобусних маршрутах міста.

Богдан Євстафійович наголосив, що потрібно неухильно дотримуватися визначених графіків руху. Адже якщо раніше, наприклад, у години пік виходила з ладу маршрутка "Газель", то не могли вчасно дістатися на роботу чи у своїх справах 10-12 пасажирів, а зараз, коли, курсують автобуси, то такий випадок стає причиною проблем для двох-трьох десятків ужгородців. Тому перевізники повинні слідкувати, щоб чітко виконувався кожен рейс. Для цього також робота GPS-трекерів повинна бути безперебійною, необхідно зробити все необхідне, щоб компанія, яка їх встановлює в Ужгороді, якомога швидше виконала також свої зобов’язання зі встановлення електронних табло на зупинках, зазначає Ужгородська міська рада.

Міський голова також просив перевізників залучати на особливо навантажені напрямки автобуси з якомога більшою пасажиромісткістю, щоб людям було комфортніше їздити.

Керівник відділу транспорту, державних закупівель та зв’язку Ужгородської міськради Петро Бобик відзначив, що у порівнянні з минулим роком, після проведення конкурсу та принципового реагування керівництва міської ради на всі скарги щодо перевезень, робота на міських маршрутах значно поліпшилася.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0