На вулиці Собранецькій в Ужгороді незаконно облаштували терасу

Життя  11 травня 2016 року, 08:53 651 ФОТО

На вулиці Собранецькій біля будинку №122 (навпроти магазину "Дастор") в Ужгороді без дозвільних документів облаштували терасу до кафе "Village". Зі скаргою на це до одного з депутатів міської ради ще у квітні звернулися мешканці прилеглих будинків, відтак працівники відділу муніципальної поліції 22 квітня, побувавши на місці, склали припис з вимогою призупинити зведення літнього майданчика до оформлення через ЦНАП належних документів і отримання дозволу виконкому.

Проте власник кафе не зважив на припис і завершив терасу. Наразі вона не працює, однак і документи до міської ради для отримання дозволу не подані. Сьогодні на місці побували працівники відділу муніципальної поліції і тепер міська влада притягне власника кафе до відповідальності за самовільно встановлений об’єкт, а згодом на засіданні виконкому приймуть рішення – погодити дозвільні документи, якщо їх таки подадуть на затвердження, або ж знести (демонтувати) терасу, – йдеться у повідомленні Ужгородської міської ради.

Керівництво міста наголошує: власники всіх літніх майданчиків при кафе чи ресторанах або виконуватимуть встановлений порядок, погоджуватимуть документи на тераси, платитимуть за них до міського бюджету, або нестимуть за незаконні дії відповідальність.

Джерело: PMG.ua
Якщо Ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter
Loading...
Коментарі - 0